Hettich

Czy szafa to tylko szafa, a regał to tylko regał? Oczywiście, że nie. W każdym meblu tkwi potencjał, który może wprawić nas w zachwyt. Dzięki komfortowym udogodnieniom, które rozpieszczają użytkownika. Dzięki perfekcyjnie zagospodarowanej powierzchni, która otwiera przestrzeń w mieszkaniu. Dzięki designowi, który powoduje szybsze bicie serca. Wprawianie mebli w ruch to nasza pasja.

Niemiecka firma Hettich jest jednym z największych producentów okuć meblowych na świecie i silnym partnerem dla architektów, projektantów, przemysłu meblowego, hurtowni akcesoriów meblowych oraz producentów mebli. Tworzymy doskonałe połączenie inteligentnej techniki, funkcjonalności i designu. Zgodnie z tym twierdzeniem, opracowujemy i produkujemy różnego rodzaje okucia - od systemów szuflad i prowadnic poprzez zawiasy i systemy do mebli biurowych po systemy do drzwi przesuwnych i składanych. Piękne meble potrzebują profesjonalnych rozwiązań. Każdego dnia ponad 6700 pracowników z pasją tworzy inteligentną technikę do mebli.

Niezależnie od tego, czy jest to hotel, mieszkanie, dom czy kompleks biurowy - dzięki produktom Hettich, ich wnętrze staje się bardziej funkcjonalne, komfortowe w użytkowaniu, a tym samym wzrasta jego postrzegana jakość.

http://www.hettich.com

 

Zapisz