Balma

Balma przez ponad 35 lat istnienia na rynku wypracowała innowacyjną wizję wspierania biznesu. Oferuje Klientom coś więcej, niż tylko meble.

Produkty Balma to przemyślane i nowoczesne rozwiązania wspierające efektywność pracy.

Firma od lat jest pionierem przemyślanego wzornictwa biurowego. Wyznacza nowe standardy. Łączy potrzeby człowieka z estetyką i funkcjonalnością.

Zespół projektantów Balma działa zgodnie z wypracowaną przez firmę filozofią Think Pro. Zakłada ona profesjonalizm i pełne nastawienie na rozwój, otwarcie na potrzeby klienta i inteligentne wsparcie biznesu. Wykorzystując przy tym specjalistyczne analizy naukowe i ekonomiczne, Balma trafnie odpowiada na te potrzeby.

Najnowszy system mebli Balma Plus to przykład nowoczesnego podejścia do przestrzeni biurowej. To system całkowicie elastyczny, co oznacza, że z jego pomocą można tworzyć rozwiązania wspierające nawet najbardziej zaawansowane style pracy. Każdą aranżację można dowolnie przeprojektować, dopasowując ją do dynamiki potrzeb konkretnej firmy. Ważny jest nie tylko oryginalny design. Efektywność komfortu akustycznego, potencjału dla wymiany informacji, zachowania optymalnej prywatności, a także ergonomii również ma znaczenie.

Rozwiązania produktowe marki Balma, innowacyjne myślenie zespołu specjalistów i wypracowana przez firmę filozofia Think Pro zrodziły nowy wymiar przestrzeni biurowej a nowatorskie podejście marki Balma stawia biuro u podstaw rozwoju i sukcesów każdego biznesu.

Produkty BALMA obecne są na rynkach Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Bliskiego Wschodu. Sprzedaż̇ produktów odbywa się w sieci Salonów Firmowych, które kapitałowo powiązane są z BALMĄ oraz poprzez Autoryzowanych Przedstawicieli Handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz za granicą. Pod wspólnym logiem BALMY działają̨ Salony Firmowe w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi a także w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

Balma. Wszystko zaczyna się w biurze…