O konferencji

„Od kreacji do realizacji. Obiektywnie o pracy architekta” to hasło warszawskiej edycji konferencji, która odbędzie się 26 i 27 listopada w Centrum Konferencyjnym ADGAR Plaza. Wykłady, warsztaty, możliwość rozmów z wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin, to plan na dzień pierwszy.

Prowadzą je wybitni wykładowcy-praktycy: projektanci, architekci, ekonomiści, prawnicy, doświadczeni handlowcy, szefowie firm. Można m.in. dowiedzieć się jak wypromować swoją firmę w internecie, jak odzyskać należności od dłużników, jak wykorzystać wrażenia zmysłowe do zaprojektowania przestrzeni i jak pokonać kryzys twórczy.

Wykładom towarzyszą warsztaty praktyczne o bardzo zróżnicowanej tematyce. Uczestnicy poznają m.in.: Mockup – wymyśl, przetestuj i wprowadź w życie; przestrzeń dla człowieka. Biuro, które pracuje razem z Tobą. W sumie odbędzie się kilkadziesiąt godzin wykładów i zajęć, na których warto być.

Natomiast drugiego dnia uczestnicy trafią do różnych części miasta, bowiem zajęcia odbywać się będą w miejscach związanych z firmami członkowskimi Klastra Akademia Architekta, który jest organizatorem spotkania. W ramach Klastra na Mieście! odbędą się wędrówki szlakiem miejsc, w których liczy się kreatywność i otwarty umysł.

Liczba miejsc na wykłady i wydarzenia w ramach Konferencji jest ograniczona.

Na każdą sesję obowiązują zapisy.

Prosimy o rejestrację.

MAGAZYN KONFERENCYJNY DO POBRANIA