O konferencji

Architekt musi być dzisiaj nie tylko twórcą, ale też handlowcem, finansistą, windykatorem, psychologiem i rzemieślnikiem. Jak sobie z tym poradzić? Jak nauczyć się prowadzić firmę, uwzględniając realia rynku i pozostać artystą?

Na te pytania można będzie uzyskać odpowiedź w czasie dwudniowej konferencji organizowanej przez członków Klastra Branży Meblarskiej i Architektonicznej Akademia Architekta.

 

 

7 i 8 października zapraszają oni do Poznania na spotkanie pt. „Od kreacji do realizacji – obiektywnie o pracy architekta”. Główną ideą jest omówienie oraz przedstawienie realiów rynkowych pracy Architekta i firm z branży architektonicznej.

Akademia Architekta jest miejscem, w którym specjaliści rożnych branż dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem, wnioskami i szukają wspólnych, nowych rozwiązań, dzięki którym mogą rozwijać się sprawniej i łatwiej. Stąd pomysł, by te doświadczenia przekazać także innym Architektom i osobom zainteresowanym tematem.

Podczas konferencji odbędą się wykłady i warsztaty z psychologami, socjologami, ekonomistami i prawnikami, doświadczonymi handlowcami i projektantami z firm produkujących wyposażenie wnętrz, a także elementy budowlane. Sesjom wykładowym i warsztatowym towarzyszyć będą równolegle prace grup roboczych poświęconych tematyce ekoinnowacji, CSR, innowacji produktowej i materiałowej.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie, które przyjmowane są do 30 września. Ilość miejsc jest ograniczona.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

MAGAZYN KONFERENCYJNY DO POBRANIA

Informujemy, że limit miejsc na większość wykładów i warsztatów jest wyczerpany. Osoby z list rezerwowych muszą liczyć się z brakiem miejsc siedzących, natomiast te, które nie zapisały się na dany wykład lub warsztat, mogą nie zostać wpuszczone na salę.