REHAU

Od momentu powstania firmy REHAU w 1948 roku, jej celem jest nieustanne odkrywanie nowych obszarów zastosowania tworzyw sztucznych, opracowywanie innowacyjnych receptur, zastępowanie tradycyjnych materiałów dużo wydajniejszymi polimerami, a dzięki kreatywnym rozwiązaniom systemowym, oferowanie Klientom jak najwięcej korzyści.

Każdego dnia miliony ludzi na całym świecie spotykają się bezpośrednio lub pośrednio z produktami REHAU – często nawet o tym nie wiedząc. REHAU należy bowiem do wiodących na rynkach światowych dostawców produktów i gotowych rozwiązań dla branży budowlanej (gospodarka wodna, rozwiązania infrastrukturalne i odnawialne źródła energii), motoryzacyjnej (lekkie konstrukcje, alternatywne rodzaje napędu i nowe rozwiązania w zakresie mobilności), meblarskiej i przemysłowej (rozwiązania wzornicze i specjalne projekty węży, profili i AGD). Dlatego np. co trzeci samochód produkowany w Europie jest wyposażony w zderzak produkcji REHAU. Produkty REHAU można także znaleźć na ponad 300 stadionach i boiskach piłkarskich całego świata. Firma oferuje również ponad 15 000 różnych wzorów materiałów wykończeniowych powszechnie wykorzystywanych w meblarstwie. Co ważne, każdego roku liczba ta powiększa się o kolejny 1000.

Na sukces i rozwój firmy REHAU pracuje obecnie około 20 000 osób w ponad 170 oddziałach na pięciu kontynentach. Już dziś obszarem zainteresowań firmy stały się przyszłościowe tematy, takie jak efektywność energetyczna, pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych, zarządzanie gospodarką wodną, mobilność i Future Living.