RIDEX

Ridex to rodzinna firma działająca już od 25 lat. Uważamy, że tkaniny zdobią dom. I to hasło przyświeca nam od samego początku. Dzięki temu z pasją dekorujemy oraz wyposażamy nie tylko prywatne wnętrza, ale również hotele, pensjonaty i restauracje, pałace oraz rezydencje.

Oferuje szeroki wybór tkanin dekoracyjnych w wydaniu tradycyjnym, jak i nowoczesnym.  W naszych zasobach znajduje się już ponad 4500 oryginalnych wzorów tkanin, które dostępne są w ciągu 24 godzin. Jako jedyni w Polsce prowadzimy dystrybucję uznanych marek takich jak: Alchambra, Kravet, Today Interiors, GP&JBaker, Mulberry Home. Posiadamy także własną, autorską kolekcję tkanin oraz szeroką gamę tkanin obiciowych o wysokich parametrach ścieralności oraz nowoczesnym i ciekawym wzornictwie.

W 2015 roku poszerzyliśmy naszą ofertę stając się wyłącznym dystrybutorem marki FABRICOLOGY. W jej skład wchodzi ponad 670 atestowanych tkanin niepalnych i skór syntetycznych spełniających wymagania europejskich norm antyogniowych. Doskonale spełnią swoją rolę się w branży hotelarskiej, restauracyjnej, meblarskiej oraz w przestrzeni publicznej i prywatnej w postaci zasłon, narzut oraz różnego rodzaju obić.

Wysoka jakość tkanin, profesjonalna obsługa oraz pasja to trzy ważne elementy, które sprawiają, że jesteśmy doceniani nie tylko na polskim rynku, ale również zagranicznym, m.in. w Anglii, Niemczech, Austrii, Rosji, Norwegii czy na Ukrainie.

Nasze tkaniny zdobią wnętrza, zapraszamy do współpracy!