SAS Sp. z o.o.

Firma SAS Sp. z o.o powstała w 1994r. Początkowo, oferta ograniczała się do sprzedaży obrzeży, listew i kształtek do mebli stolarzom niewielkim producentom meblowym. W ciągu 20 lat, mała, lokalnie działająca placówka przekształciła się w prężnie funkcjonujące i rozwijające się przedsiębiorstwo, które oprócz dystrybucji produktów dla przemysłu meblowego, prowadzi też działalność produkcyjną i świadczy szereg usług stolarskich.
Oferta asortymentowa SAS obejmuje produkty: płyty i fronty meblowe, blaty robocze, laminaty HPL, obrzeża meblowe, systemy szuflad, listwy, sklejki, kleje, silikony, okucia i inne akcesoria do produkcji mebli.

Wśród świadczonych usług są takie prace jak: cięcie i okleinowanie płyt obrzeżem PCV, docinanie blatów meblowych oraz klejenie laminatów na powierzchniach płaskich i krawędziach.
Firma zajmuje się także produkcją: wykonuje na zamówienie Klientów i według indywidualnego projektu fronty meblowe oraz blaty robocze - z płyt laminowanych, tworzyw akrylowych i mineralnych.

Główna siedziba firmy mieści się w Stęszewie, koło Poznania. Ponadto spółka ma swoje przedstawicielstwa na terenie całej Polski: w Gdańsku, Warszawie, Wadowicach, Grudziądzu, Lesznie, Lublinie, Szczecinie, oraz Wrocławiu.

Na początku 2015 r. w Komornikach pod Poznaniem został otwarty pierwszy w Polsce SAS Showroom. Na 250m² zaaranżowano przyjazną przestrzeń, w której mieści się nie tylko pokazowy salon mebli, ale także miejsce spotkań biznesowych, czerpania inspiracji, interesujących szkoleń i warsztatów tematycznych. Znajdująca się w Showroomie ekspozycja została wykonana z produktów i akcesoriów dostępnych w hurtowniach SAS. Taki oryginalny sposób prezentowania oferty, ma służyć przede wszystkim Architektom i Projektantom wnętrz i dawać poczucie kompleksowej obsługi przy realizacji projektu. Umawiając się na spotkanie ze swoim Klientem, przy filiżance aromatycznej kawy i w otoczeniu znakomicie wyeksponowanych systemów meblowych można w miłej atmosferze podjąć decyzję o tym, z jakich materiałów mają składać się przyszłe meble. Dodatkową, atrakcyjną i bezpłatną usługą w SAS Showroom jest Jazda Próbna Kuchni. Używa się do tego celu ruchomych modeli szafek w skali 1:1 i ustawia zgodnie z projektem pomieszczenia. Daje to wyobrażenie, jak będzie wyglądała przyszła kuchnia, czy będzie wygodna i funkcjonalna.
W swoich 9 oddziałach firma SAS zatrudnia ponad 140 osób. Przez lata wypracowane doświadczenie na rynku meblowym pozwala wierzyć, że SAS Sp. z o.o. jednym z najlepszych przedstawicieli w tej gałęzi gospodarki.