Rehau bada opinię architektów i projektantów wnętrz.

Współpraca i komunikacja między biznesem – producentami, a projektantami to przepis na sukces – dobry projekt. Jednak stworzenie narzędzi, które odpowiadają potrzebom rynku i istotnie pomagają w codziennej pracy projektanta i architekta nie jest łatwym zadaniem. Z jednej strony oczekujemy wizualnego „wow”, a z drugiej zaś chcemy poręcznego i praktycznego wzornika czy próbki materiału, których zadaniem jest ułatwienie pracy projektowej.

Pragniemy stworzyć pakiet narzędzi i wzorników, który w jak najlepszy sposób będzie pomagał Wam w pracy. Ale żeby to zrobić, musimy poznać Wasze potrzeby.

Przygotowaliśmy w tym celu krótką ankietę online, w której pytamy m.in. skąd czerpiecie inspiracje oraz jakich narzędzi używacie w pracy na co dzień. Pragniemy zaprosić Was do jej wypełnienia i kokreacji naszych rozwiązań dla Was.

Ci z Was, którzy zdecydują się na wypełnienie ankiety mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez HSH PR, w którym do wygrania jest usługa Archistory. Szczegóły konkursu znajdziecie na www.hshpr.pl.

 

Link do ankiety:

https://www.webankieta.pl/ankieta/613594/podziel-sie-opinia-i-wygraj-usluge-archistory.html